.

.

New
Bobbin Случај Замена, Bobbin Случај за Мали Димензии Bobbin Случај, Совршена Замена Вез за Quilting рачно производство Уметнички Проекти

Bobbin Случај Замена, Bobbin Случај за Мали Димензии Bobbin Случај, Совршена Замена Вез за Quilting рачно производство

DEN 1144.56

Количина на стоки
Достапно

Со мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Одлична изработка, совршена замена за стариот и има долг животен век.Може да се користи со мир на умот , со строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор.Погоден за производи, замена на старите објекти, со што на машина за неспокојот.Стандард bobbin случај, не е лесно да бидат оштетени или деформирани, погоден за quilting, уметнички проекти, рачно производство, везови, шиење, итн.Функција : 1. Стандард bobbin случај, не е лесно да бидат оштетени или деформирани, погоден за quilting, уметнички проекти, рачно производство, везови, шиење, итн.2. Погоден за производи, замена на старите објекти, со што на машина за неспокојот.3. Одлична изработка, совршена замена за стариот и има долг животен век.4. Со мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.5. Може да се користи со мир на умот , со строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор.Спецификација : Предмет Тип : Машина за Шиење Bobbin Случај Материјал : Plastic Specification : 1 x Bobbin Case Product функција : Замена на старите bobbin случај и нека инструмент работат нормално.Погоден за Опал серија Пакет Листа : 1 x Bobbin Случај .

Карактеристики на стоката

Item Type:
 Sewing Machine Bobbin Case 
Material:
Plastic
Specification:
1 x Bobbin Case
Product function:
Replace the old bobbin case and let the instrument work normally.
Suitable for Opal series :
Package List:
1 x Bobbin Case  :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат