.

.

New
Јагниња Доењето Кофа, Одгледувањето Работам Долг животен Век Погодно Млеко се Хранат Кофа Брадавица Јагне Млеко се Хранат Кофа за Говеда Овци и Добиток(Пет Усти)

Јагниња Доењето Кофа, Одгледувањето Работам Долг животен Век Погодно Млеко се Хранат Кофа Брадавица Јагне Млеко

DEN 1092.00

Количина на стоки
Достапно

100% СОСЕМА НОВ : Јагниња Доењето Кофа е 100% сосема нов и висок квалитет.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Добитокот Млеко се Хранат Кофа е направен од високо квалитетни пластични материјали, цврсти, трајни и долг животен век.СО СКАЛА : Кофа внатрешна со скала, проверете вентил фиксна брадавица, контрола млеко истекување или backflow.МОНТАЖА ТИП : Добитокот Млеко се Хранат Кофа усвојува монтажа тип брадавица дизајн, кравјо и козјо млеко брадавица може да се замени користење.НАЈДОБРИ ЗАМЕНА : Одгледувањето Работам добро може да го замените стариот или оштетени деца.Функција : 1. Монтажа тип брадавица дизајн, кравјо и козјо млеко брадавица може да се замени користење.2. Кофа внатрешна со скала, проверете вентил фиксна брадавица, контрола млеко истекување или backflow.3. Опремени со кревање рачка, лесно да се носат и лесен за употреба.4. Направени од високо квалитетни пластични материјали, цврсти, трајни и долг животен век.5. Пет видови за вас да се избере, да се задоволат различните потреби и барања.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Типот : Млеко се Хранат Bucket Model : ХЛ-MP69 Material : Plastic Color : Како Слика Shown Capacity : 8 LSuitable Миленичиња : Добиток, Sheep Options : Еден Брадавица, Две Брадавица, Три Брадавица, Четири Брадавица, Пет Nipple Bucket Големина : Прибл. 30x28x22cm/11.81x11.02x8.66inch Nipple Големина : Прибл. 5x3.5x3.5cm/1.97x1.38x1.38inch Fixed Вентил Големина : Прибл. 5x5x5cm/1.97x1.97x1.97inch Пакет Листа : 1 x Млеко се Хранат Bucket1 x Nipple1 x Фиксна Valveor1 x Млеко се Хранат Bucket2 x Nipple2 x Фиксна Valveor1 x Млеко се Хранат Bucket3 x Nipple3 x Фиксна Valveor1 x Млеко се Хранат Bucket4 x Nipple4 x Фиксна Valveor1 x Млеко се Хранат Bucket5 x Nipple5 x Фиксна Вентил.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Milk Feed Bucket
Model:
HL-MP69
Material:
Plastic
Color:
As Picture Shown
Capacity:
8L
Suitable Pet:
Cattle, Sheep
Options:
Single Nipple, Two Nipple, Three Nipple, Four Nipple, Five Nipple
Bucket Size:
Approx. 30x28x22cm/11.81x11.02x8.66inch
Nipple Size:
Approx. 5x3.5x3.5cm/1.97x1.38x1.38inch
Fixed Valve Size:
Approx. 5x5x5cm/1.97x1.97x1.97inch
Package List:
1 x Milk Feed Bucket :
1 x Nipple :
1 x Fixed Valve :
1 x Milk Feed Bucket :
2 x Nipple :
2 x Fixed Valve :
1 x Milk Feed Bucket :
3 x Nipple :
3 x Fixed Valve :
1 x Milk Feed Bucket :
4 x Nipple :
4 x Fixed Valve :
1 x Milk Feed Bucket :
5 x Nipple :
5 x Fixed Valve :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат