.

.

New
Нови Lon0167 200pcs 9mm Посочи Дизајн Хартија Бред Сребрен Тон за Scrapbooking DIY Занает(200 stücke 9mm Spitze Дизајн Papier Бред Silber Тон за Scrapbooking DIY Handwerk

Нови Lon0167 200pcs 9mm Посочи Дизајн Хартија Бред Сребрен Тон за Scrapbooking DIY Занает(200 stücke 9mm Spitze

DEN 401.76

Количина на стоки
Достапно

Име на производ : Хартија Бред; Пакет Содржина : 200(+/-2%)компјутери x Хартија Бред.Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Материјал : Месинг.Тежина : 57g(Gewicht : 57 г.Димензија : 8 x 9mm / 0.31" x 0.35" (H*D)(Димензии : 8 x 9 mm / 0,31 'x 0,35' (H * D). 200pcs 9mm Посочи Дизајн Хартија Бред Сребрен Тон за Scrapbooking DIY Craft Easy инсталација,само внесете prongs и свиткани кон внатре на сигурно прикачување на studs на хартија.Голема brads за прицврстување на хартија, embellishments, ознаки и повеќе да бележник распоред, честитки и други хартија, занает проекти.Солидна prongs и капи со голема глава големини за да се спречи повлекување преку удирани со тупаници дупки.Целосно покажува посебен вкус и личност ви донесе многу DIY задоволство.Опис на German200 stücke 9mm Spitze Дизајн Papier Бред Silber Тон за Scrapbooking DIY Handwerk Produktname : Хартија Бред; Packungsinhalt : 200 (+/- 2%) Stück x Хартија Brad Hauptfarbe : Silberton Material : Messing Gewicht : 57 g Dimension : 8 x 9 mm / 0,31 'x 0,35' (H * D).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат