.

.

New
X-DREE 25pcs 25mmx22mm Железо Круг Хартија Бред Злато на Ѕвонење за Scrapbooking DIY Занает(25pcs 25mmx22mm hierro редондо papel Бред Злато на Ѕвонење став Scrapbooking DIY Занает

X-DREE 25pcs 25mmx22mm Железо Круг Хартија Бред Злато на Ѕвонење за Scrapbooking DIY Занает(25pcs 25mmx22mm

DEN 401.28

Количина на стоки
Достапно

Име на производ : Хартија Бред; Пакет Содржина : 25pcs x Хартија Бред.Главната Боја : Злато На Ѕвонење.Материјал : Железо.Тежина : 52g(Peso : 52g.Димензија : 25 x 22mm / 0.98" x 0.87" (H*D)(Dimensión : 25 x 22 mm / 0,98' 'x 0,87' '(H * D).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат