.

.

New
Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за LG Потпис Издание Црвена

Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за LG Потпис Издание Црвена

DEN 568.32

Количина на стоки
Достапно

360° заштита : овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот LG Потпис Издание од капки.Дизајниран со нова стабилна и ултра-отпорни мек силикон технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашиот LG Потпис Издание : отворања се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, копчиња и врски.Дизајн и Стил : Нова генерација на заштита со ергономија и живописни бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.Лесно да се инсталира.Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контури се преземат.Се релаксираат и да игра.PH26 - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат