.

.

New
Hicaseer Случај за iPhone 12 Про Max, Светкавиот Bling Дијамант Кристал Прстен Стојат Сјајна Случај Shockproof 360 степени Прстен стојат Маска за iPhone 12 Про Max 6.7 - Розова+Небото Сино

Hicaseer Случај за iPhone 12 Про Max, Светкавиот Bling Дијамант Кристал Прстен Стојат Сјајна Случај Shockproof

DEN 414.96

Количина на стоки
Достапно

✿[Компатибилен со] : i Phone 12 Про Max 6.7". ✿[Висок Квалитет] : TPU меки силиконски е особено издржливи, посилни и еластична. ✿[Единствена креативна стил] : ултра-тенок и лесен, тоа лесно може да се стави во џеб или паричникот.Лебдечки сјајот дизајн.3 D течни лебди во внатрешноста на случајот со брилијантен сјај и ѕвезда модели. ✿[Совршена заштита] : случајот може да се заштити вашиот телефон од прашина, прашина, гребнатини, и да се намали штетата предизвикана од судири. ✿[Прст Прстени заградата]: ротира 360 степени за завидна hands-free удобно користење на вашиот мобилен телефон од секој агол.Карактеристики на производот : Ултра-тенок TPU симпатична блескавата 360 степени прст прстен стојат телефон случај.Мекото и издржливи TPU материјал и тенок дизајн донесе подобар стисок.Воздушна перница технологија спречува влијание и гребнатини.Кога телефонот е намален, на четирите агли на воздух перница може да ги апсорбираат вибрациите.На 360-степен заграда може да се управува удобно од секој агол, што ќе ви овозможи да играте игри, да гледате видео записи, филмови, прикажување на слики, итн.Пакет содржи : 1 x 100% сосема нов заштитна маска.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат