.

.

New
AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Sony Xperia E5 - Рака

AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Sony Xperia E5 -

DEN 352.56

Количина на стоки
Достапно

Дизајнер Случај за Sony Xperia E5 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот Sony Xperia E5. Shockproof Задниот Поклопец за вашиот Sony Xperia E5 е ultra light уште ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.Sony Xperia E5 Тенок Заштитен Случај е Ултра тенок случај го штити вашиот уред од секојдневниот носат и солза.Sony Xperia E5 Заштитник Случај со покрена рамки штити екран и камера од директно влијание и кога лежи со лицето надолу на маса или на табла.Персонализирајте го вашиот Sony Xperia E5 додека сте го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој Дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата Sony Xperia E5 со Дизајнер Случај.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат