.

.

New
Брод Маска, IC ICLOVER 420D Оксфорд Тешки Водоотпорен Анти-УВ Trailerable Покрие со 5 Засилен Webbing за V-Трупот,Три-Трупот,Про-Стил,Риболов,Бас Брод,Runabout-Сите Временски Заштита

Брод Маска, IC ICLOVER 420D Оксфорд Тешки Водоотпорен Анти-УВ Trailerable Покрие со 5 Засилен Webbing за V-Трупот,Три-Трупот,Про-Стил,Риболов,Бас

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно

ткаенина. 【ВОДООТПОРЕН 420 D ОКСФОРД】 Направен од Тешки 420 D оксфорд ткаенина, IC ICLOVER брод поклопецот е издржлив, солза-отпорни, тоа е апсолутно водоотпорен, УВ-отпорни и не избледуваат, заштита на брод, дури и во најтешките времето-дали дожд, снег, мраз, ветер, прашина или сонцето!. 【ГОЛЕМИНА】 се Вклопува 14-16 нозе брод.Поклопецот специфична големина е 216.5" долго x 90.5" широк.Се Вклопува V-Трупот, Три-Трупот, Про-Стил, Рибарски Брод, Runabout,Ски,Бас Брод.НИЕ СИЛНО ПРЕПОРАЧУВАМЕ ДА СЕ ИЗМЕРИ ВАШИОТ БРОД ПРЕД ДА ЈА КУПИТЕ ОВАА МАСКА!Бидете сигурни вклучуваат толеранција за прекумерна лак железнички височини, Ако вашиот брод има шофершајбната, ве молиме да се измери должината на брод на највисоката точка. 【5 ЗАСИЛЕН WEBBING СО ТОКИ】 Trailerable брод капакот бил опремен со прилагодливи ремени и висока јачина брзо ослободување windproof токи која ќе ви овозможи да погодно за заклучување на капак со вашиот брод и да се спречи тоа од тоа да биде воодушевен.Еластична врвца околу дното полите обезбедува тесна, совршен за двете trailering и отворено за складирање. 【ДВОЈНО-ТЕМА SEWIN】 целата Оваа брод маска е направена од прецизност две-тема крои, апсолутно обновливи и доволно цврста и солидна во чини.Својот производ живот ќе биде 2 до 3 пати од повеќето други брод покрива.Чини никогаш нема да seep или солза. 【ПАКЕТ & добра УСЛУГА】 поклопецот доаѓа со 5 windproof webbing и складирање торба , па лесно можете да го зачувате покрие, да зачувате простор и чувајте го на чиста.Ние обезбедуваме 7*24hrs пријателски услуги на клиентите, ќе се обидеме потрудиме со вашата загриженост.Мерка центарот линија должина.(Бидете сигурни вклучуваат толеранција за прекумерна лак железнички височини, Ако вашиот брод има шофершајбната, ве молиме да се измери должината на брод над највисоката точка.).Мерка зрак ширина.(Директно мерење за најширока растојание низ брод, рамна линија од страна на страна во најширока точка на силите.НЕ се дораснати и во текот на шофершајбната).Се погледне за брод покрие опис кој го претставува најдоброто за вашиот брод стил.Одберете најдобар големина затворен за вашиот брод должина и зрак ширина.Преместете нагоре до следниот големината ако вашиот мерење паѓа на максимална должина.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат