.

.

New
2 парчиња Конзолни Заградата се Стега Носителот Метал Маса Светилка Клип Фитинзи База Дупка со Дијаметар И Не се лизга Мат за Семејствата, Фази, Микрофон Стојат (Бој

2 парчиња Конзолни Заградата се Стега Носителот Метал Маса Светилка Клип Фитинзи База Дупка со Дијаметар И

DEN 696.00

Количина на стоки
Достапно

Лесно прилагодување и позиција, ротира 360 степени за кои ви даваат совршен опсег на движење.Заштита на микрофонот од тресење, одеднаш се намалува.Метални материјали, силни и издржливи.Погоден за повеќето продавници, семејства, фази, студиа, радиодифузија и ТВ станици, итн.Високо Компатибилни со Микрофони со Дијаметар помал од 12. Име на производот : Десктоп В-Тип Clamp Product Материјал : Метал и Plastic Product Големина : како show Product Боја : Црна/White Packge се Вклучени : 2 Парче Holder Note : 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2. Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат