.

.

New
Дифузија Камен, Аерација Камен, Дифузија на Кислород, 2 парчиња за 0,5 µm Дифузија Камен Нерѓосувачки Челик Аерација Камен со 1/4 Инчи Надворешниот Дијаметар Barb

Дифузија Камен, Аерација Камен, Дифузија на Кислород, 2 парчиња за 0,5 µm Дифузија Камен Нерѓосувачки Челик

DEN 636.00

Количина на стоки
Достапно

Дифузија Камен - Со цел да се чисти вашиот дифузија камен, ние ви препорачуваме да едноставно се вари на дифузија на кислород камен во вода за 1-3 минути.Аерација - Направени на 304 нерѓосувачки челик, што ја прави во согласност аерација камен отпорен на корозија, висока температура отпорни и издржливи.Дифузија на Кислород - Со милиони порите, па оваа дифузија камен брзо ќе oxygenate жолт и газирани пиво/сода вода пред ферментација.Камен од не ' Рѓосувачки Челик - Во 1/4 инчи barb лесно можат да бидат поврзани или неповрзани, кој е удобен и практичен, сигурен за подготовка додатоци.Гаранција за квалитет - За секој производ ќе купи од нашата продавница.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Дифузија Камен Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Врска : 1/4 Инчи Надворешниот Дијаметар Barb Должина : Околу. 48mm / 1.9 во Дијаметар : Прибл. 13mm / 0.5 во Тежина : Околу. 34g / 1.2 оз Пакет Листата : 2 x Дифузија Камен.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат