.

Го најдов. 205 стока.

1Pcs Нови MG25Q2YS40 Моќ Модул 1Pcs Нови MG25Q2YS40 Моќ Модул
Неодамнешно
48V DC-12V и DC 36V-12V Конвертор на Напон (36V-12V 10A) 48V DC-12V и DC 36V-12V Конвертор на Напон (36V-12V 10A)
Неодамнешно
MAGNA21 Ел Жица 4 Излез Splitter MAGNA21 Ел Жица 4 Излез Splitter
Неодамнешно
SANPU Извор на Моќност 60W 12V LED Напојување Возачот AC-DC Осветлување Трансформатор Rainproof за Надворешна
Неодамнешно

Висок квалитет.Модерен rainproof дизајн.Фабриката директно продажба.Професионален водич пред & после прода

Достапно
Оцена на купувачот:
AH15P-5 - Висок Напон DC/DC Конвертор, Фиксна, Прилагодливи, 1 Излез, Позитивен Излез, Од 1,5 W, 1.5 kV
Неодамнешно

Цена За : Секоја DC / DC Конвертор Излез Тип на : Фиксен, Прилагодлив Бр.на Излези : 1 Излезен Поларитетот : П

Достапно
Оцена на купувачот:
SMAKN МИНИ Водоотпорен DC/DC Конвертор 12v Чекор Надолу за да 5v/2A(МАКС) Напојување на Модулот
Неодамнешно

Влезен напон:720 V.Излезен напон:5 V.Излезна Струја : :2 A MAX.Континуирано работат на струјата : A 1.5 Излезна

Достапно
Оцена на купувачот:
[PowerNex] Значи И HLN-60H-48B 48V 1.3 НА 62.4 W Единствен Излез LED Префрлување Напојување со ПРЕСТАПНА
Неодамнешно

Константен напон + постојан струја режими.Целосно изолирани пластични случај со IP64 ниво.Погоден за сува

Достапно
Оцена на купувачот:
CUI PYB15-Q24-S5-U Изолирани DC/DC Конвертори dc-dc Изолирани, 15 W, 9 36 Vdc Текст, 5 Vdc, 3000 м-р, Еден
Неодамнешно

CUI PYB15Q24S5U Изолирани DC / DC Конвертори dcdc изолирани, 15 W, 9 36 Vdc текст, 5 Vdc, 3000 мр, еден регулирани излез, Uрамка Ф

Достапно
Оцена на купувачот:
Wagan EL3808 Чиста Линија Моќ Инвертер 2000 Вати DC 12V да AC 110V Автомобили Инвертер ETL Заверена
Неодамнешно

Wagan Вистински Номинална Моќност : 2000 W со Пренапони моќ 4000 W.Чиста Синусна Бранови (PSW) овозможува овие еле

Достапно
Оцена на купувачот:
1Pcs Нови MG25Q2YS40 Моќ Модул
Неодамнешно

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Достапно
Оцена на купувачот:
Eletechsup DC-DC Buck Чекор Надолу Конвертор Регулаторот Модул DC 6V Моќ 2.54 mm Теренот (со pin 6V, 5)
Неодамнешно

DC 6 V buck напојување.Влезен напон 7.5~40 V,излез 6 VMaximum излез тековната 1 ADCDC Чекор Надолу Конвертор модул работ

Достапно
Оцена на купувачот:
5V 12V 15V 17W Вграден Префрлување Модул Позитивни и Негативни Двојна AC-DC Изолирани Одбор (12V)
Неодамнешно

5 V 12 V 15 V 17 W Вграден Префрлување Модул Позитивни и Негативни Двојна ACDC Изолирани Одбор.Моќност : 17 W.Излез

Достапно
Оцена на купувачот:
24V/12V да 5V/5A 25W DC-DC Buck Чекор Надолу Напојување на Модулот Синхрони Исправање Моќ Конвертор
Неодамнешно

24 V / 12 V Да 5 V / 5 A 25 W DCDC Buck Чекор Надолу Напојување на Модулот Синхрони Исправање Моќ Конвертор.Карактерис

Достапно
Оцена на купувачот:
Dolity 3.6 V РК Автомобил беспилотни Летала Играчки Полнење Кабел Ni/Cd Батерија Полнач СМ Конектор
Неодамнешно

* Сосема нов и висок квалитет, трајни, долг работен век Користење на одлични материјали, потрошувачката

Достапно
Оцена на купувачот:
10PCS P3482 EUP3482DIR1 SOP8 DC-DC Конвертор Сосема Нов Увоз Оригиналниот спот
Неодамнешно

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Пакет од 10,бесплатен превозот,продавачот испорачува стоката

Достапно
Оцена на купувачот:
DALY BMS 13S 48V 40A Li-ion Батерија за Заштита Модул PCB Заштита Одбор со Рамнотежата Води BMS за Батерија
Неодамнешно

Во текот тековната заштита18650 Liion батерија пак ќе престане полнење кога тековната над 26 A(AMP) и ќе го запре

Достапно
Оцена на купувачот:
KKNH во Светот Патнички Адаптер, Патување Преносни Меѓународни Штекер Конвертор,Светот Патнички Адаптер (Боја
Неодамнешно

Dual USB интерфејс : Dual USB, која може да полнење на мобилни телефони и падовите во исто време.Меѓународна ком

Достапно
Оцена на купувачот:
Taidacent 6-32V 4 Канал USB Брз Полнач за Android, iOS Телефон FCP Брзо Полнење 3.0 Модул DC-DC Buck Конвертор
Неодамнешно

1, изграденаво синхрони switch buck конвертор чип 2 Влезниот напон спектар : 4.5 V да 32 V (влезниот напон мора да б

Достапно
Оцена на купувачот:
Австралија, Кина, Нов Зеланд Моќ Приклучок Адаптер, КК 3.0 & ПД страна на Ceptics, Сигурна Двојна USB & USB-C
Неодамнешно

[БР 1 ПАТНИЧКИ АДАПТЕР БРЕНД] Најбезбедните дизајниран во САД го Прави нашето адаптери најсигурни и не 1

Достапно
Оцена на купувачот:
Eujgoov AC 100-264V да DC 12V Прекинувач за Напојување Возачот, 120W 10A Индустриска Моќ Трансформатор за LED
Неодамнешно

ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ 120 W високо‑моќ префрлување напојување, 10 A излезна струја, има висока ефикасноста

Достапно
Оцена на купувачот:
LIVISN DC 5V 10A 50W Автомобил Екран Моќ Конвертор DC 12V 24V 36V (8-36V) Чекор Надолу за да 5V Моќ Конвертор
Неодамнешно

Влезен напон : DC12 V24 V (836 V);.Излезен напон : 5 V;.Излезна струја : 10 A;.Излезна моќност : 50 W;.Заштита функција : п

Достапно
Оцена на купувачот:
Ротари Фаза Конвертор AD25F - Кат Единица 25HP Дигитални Контроли Тешки HD CNC| Може да Започне до 12.5 Hp
Неодамнешно

Најдобро за : 12.5 HP Било оптоварување, особено resistive, коригирана и компјутерски товари како CNC, VFD EDM, полнач

Достапно
Оцена на купувачот:
Eujgoov Програмабилни Buck Модул Константен Напон Тековната Buck Конвертор DC10-75V да 0.01-60V Напон‑Стабилизиран
Неодамнешно

ПРИЛАГОДЛИВИ И ПРОГРАМАБИЛНИ : Ова buck модул поддршка прилагодливи, програмабилни, поседуваат висока еф

Достапно
Оцена на купувачот:
Електронски Трансформатор, 110V да 12V Напојување на Електронски Трансформатор Адаптер Напон Конвертор Паметни
Неодамнешно

Таписерии Изработка : Оваа електронска трансформатор прифаќа одлични процесот на производство и оптим

Достапно
Оцена на купувачот:
Морнар Thrane & Thrane 40 6090 Моќ Конвертор 24V DC да 12V DC ( IMI - 1125040673782 )
Неодамнешно

Answer : ___________________________ NOTE : Ние сме обезбедување на дополнителна опција на нашите вредни купувачот дека ак

Достапно
Оцена на купувачот:
X-DREE 250V 10A Црна Чиста Мека Гума Водоотпорен Моќ НАС АУ велика БРИТАНИЈА ЕУ Штекер(220V 10A Гора Puro lithe
Неодамнешно

Име На Производ : Водоотпорен Моќ Приклучок;Материјал(Надворешен) : Гума, Метал.Боја : Црна;Приклучок Тип

Достапно
Оцена на купувачот:
X-DREE Сива Школка DC 12V SRD-12VDC-SL-C Циркулира Време на Одложување Реле Модул Одбор(Сива Школка DC 12V
Неодамнешно

Име на производ : Циркулира Време на Одложување Модул;Модел : SRD12 VDCSLC Излез Канал : 1;Напојување : DC 5 V.Оптов

Достапно
Оцена на купувачот:
48V DC-12V и DC 36V-12V Конвертор на Напон (36V-12V 10A)
Неодамнешно

Линија Регулатива : 0.2%.Оптоварување Регулатива : 0.2%.Случај Температурата На Работа : 40185 Целзиусови.Диме

Достапно
Оцена на купувачот:
MAGNA21 Ел Жица 4 Излез Splitter
Неодамнешно

Брзо се Поврзете Конектори како што се гледа на сликата.Еден МАШКИ конектор дека приклучоци во вашиот и

Достапно
Оцена на купувачот: