.

.

New
На 2020 Среќен Живот Конференција 7 ЦД - DRENDA KEESEE МИНИСТЕРСТВА

На 2020 Среќен Живот Конференција 7 ЦД - DRENDA KEESEE МИНИСТЕРСТВА

DEN 862.80

Количина на стоки
Достапно

Без разлика кои и да сте, каде сте биле, или она сезона на животот што се, тоа е време за вас да се откријат Среќен Живот.Бог има многу повеќе за вас!Бог сака да се живее бестрашно и радост-исполнет живот, живот каде што се зајакнати во вашите страсти и вашата цел.Во овие динамични главни сесии од 2020 Среќен Живот на Жените Конференцијата, ќе бидат опремени со алатки треба да го прифатат вашиот идентитет во Христа, одиме во слобода, и смело ги извршуваат своите соништа, рака под рака со Бога!Главната Сесија 1 : Кети Duplantis Главната Сесија 2 : Ејми Freudiger Главната Сесија 3 : Кети Duplantis Главната Сесија 4 : Drenda Keesee Главната Сесија 5 : Поли Patton & Кирстен Mckinney Главната Сесија 6 Drenda Keesee Главната Сесија 7 : Q & A.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат