.

.

New
Aexit 49mm Долго Чешми Завртка M4 Тема 3-Flute Директно месо тело Метрички Цевки, Славини, Славини 10pcs

Aexit 49mm Долго Чешми Завртка M4 Тема 3-Flute Директно месо тело Метрички Цевки, Славини, Славини 10pcs

DEN 1137.60

Количина на стоки
Достапно

Вкупна Должина : 49mm/2"; Вкупна Тежина : 36g; Име на Производ : Завртка Тема Метрички Приклучоци Чешми.Месо тело со Дијаметар : 4mm/0.16"; Flute Дијаметар : M4; Материјал : Метал.Пакет Содржина : 10pcs x Завртка Тема Метрички Допрете; Flute Броеви : 3 Флејта; Навој Дијаметар : M4. Тема Должина : 17mmm/0.7"; Плоштад Главата Големина : 3 x 3мм / 0.12" x 0.12"(L*W).Боја : Сребро Тон; Теренот : 0.7. Директно навој flute, совршен за рака машина каде metric threads се наведени.Директно 3 флејта се земјата да се обезбеди брзо чип отстранување на ефикасно провира.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат