.

.

New
Aexit М1.2 ХСС Чешми 3 Флејта Директно месо тело Машина Завртка Тема Метрички Цевки, Славини, Допрете 10Pcs

Aexit М1.2 ХСС Чешми 3 Флејта Директно месо тело Машина Завртка Тема Метрички Цевки, Славини, Допрете 10Pcs

DEN 1130.40

Количина на стоки
Достапно

Вкупна Должина : 34mm/1.34"; Вкупна Тежина : 15g; Име на Производ : Машина Plug Допрете.Месо тело со Дијаметар : 2mm/ 0.08"; Flute Дијаметар : М1.2/0.047"; Flute Број : 3. Материјал : ХСС; Пакет Содржина : 10 x Машина Plug Допрете,1 x Пластични Случај.Тема Должина : 9mm/ 0.35"; Плоштад Главата Големина : 2 x 2mm/ 0.08" x 0.08" (L*W).Боја : Сребро Тон; Теренот : 0.2 мм/0.008".Директно навој flute, совршен за машина каде metric threads се наведени .Директно 3 флејта се земјата да се обезбеди брзо чип отстранување на ефикасно провира .Машина завртка допрете го користи за обработка орев или обичен внатрешната нишка на друга машина-членка.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат