.

.

New
Magafor 888490H0500 Хард-X Карбид Стандард Bi-Лице Biconical Мелење Машина, На 90 Степен, 5.0 mm

Magafor 888490H0500 Хард-X Карбид Стандард Bi-Лице Biconical Мелење Машина, На 90 Степен, 5.0 mm

DEN 1504.08

Количина на стоки
Достапно

Производот е произведен во Франција. 5.0 mm хард-x 90 карбид Стандард bifacial biconical машина.Лесна инсталација.Производот е произведен во Франција. 5.0 mm хард-x 90 карбид Стандард bifacial biconical машина.Лесна инсталација.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат