.

.

New
Вакум Шише, од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Термос Изолирани Шише за Вода Патуваат Кригла Кафе Чај Првенство 350ml, Изолирани Патување Кригла, Термос Шишиња(Златен)

Вакум Шише, од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Термос Изолирани Шише за Вода Патуваат Кригла Кафе Чај Првенство

DEN 453.36

Количина на стоки
Достапно

Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, безбедно, не-токсични и трајни производи за долго време се користи.Мазна заоблени шише устата, comfortble да пијат.Матирано шише тело, удобно да се одржи.Одлична изолација систем, го задржува вашата пијат топла за околу 8 часа за 60 степени, 15 часа топлина зачувување на 40 степени.Тоа зависи од температурата ќе се рефил во шише и колку пати ќе ја отворите или надворешниот надворешна температура.Течење-доказ запечатени, безбедно да се стави во торба.Отворен заклучување на капак,кои се спречи водата истури.Погоден за дома, на патување, на отворено, канцеларија, итн.Оваа топла вода во шише е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, анти- ' рѓа и издржливи.Супериорен изолација систем, совршен топла вода во шише.Идеален за употреба во канцеларија, дома, на патување.Карактеристики : 1. Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, безбедно, не-токсични и трајни производи за долго време се користи. 2. Мазна заоблени шише устата, comfortble да пијат.Матирано шише тело, удобно да се одржи 3. Одлична изолација систем, го задржува вашата пијат топла за околу 8 часа за 60 степени, 15 часа топлина зачувување на 40 степени.Тоа зависи од температурата ќе се рефил во шише и колку пати ќе ја отворите или надворешниот надворешна температура. 4. Течење-доказ запечатени, безбедно да се стави во торба.Отворен заклучување на капак,кои се спречи водата истури. 5. Погоден за дома, на патување, на отворено, канцеларија, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : Црна,Бела, Златна(изборен) Топлински Зачувување : 8-15 часа Тежина : Околу.284g/10oz Пакет листа : 1 * Нерѓосувачки Челик Термос Шолја Забелешка : 1. Топла вода во шише не ќе остане 100 степени 12 часа подоцна. 2. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 3. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат