.

.

New
3dRose Луди Изигравам Дама Патување Кригла, 14 оз, Multicolor

3dRose Луди Изигравам Дама Патување Кригла, 14 оз, Multicolor

DEN 762.96

Количина на стоки
Достапно

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Лесно-зафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на капакот со чудни пиење површината.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.Луди Изигравам Дама Патување Кригла е одличен начин да се земе вашите омилени топли или ладни пијалаци заедно.Со заострените дното на оваа стилски 14oz кригла се вклопува во стандардна чаша носителот и се одликува со лесна контрола се справи со палецот одмор, слајд-отворање на капакот и чудни пиење површината.Ова патување кригла е изработен од нерѓосувачки челик.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат