.

.

New
Домашно милениче Фризерски Алатка, миленичиња Чешлање Коса Милениче Анти-Статички Чешел домашно Милениче Коса Чешел Косата Тример за Миленичиња Чешлање Коса за Г?

Домашно милениче Фризерски Алатка, миленичиња Чешлање Коса Милениче Анти-Статички Чешел домашно Милениче Коса

DEN 292.56

Количина на стоки
Достапно

Лесно да се отстрани tangles, јазли, нечистотија, остатоци и прашина!.Нерѓосувачки челик pin, површината, да се спречи од статички електрицитет, не е лесно да исчезнат.Двојно Чешел Забот На кратки заби се користи за да се олабави заврзана на косата.Густа заби се користи за чешлање очи, уши и нозе.Мазна заоблени краеви на pin-от го спречува гребење, што е безбедно за вашето домашно милениче е чувствителна кожа.Не се лизга справи и ергономски дизајн, лесен и удобен за користење.Нерѓосувачки челик pin, површината, да се спречи од статички електрицитет, не е лесно да исчезнат.Мазна заоблени краеви на pin-от го спречува гребење, што е безбедно за вашето домашно милениче е чувствителна кожа.Не се лизга справи и ергономски дизајн, лесен и удобен за користење.Лесно да се отстрани tangles, јазли, нечистотија, остатоци и прашина!Двојно Чешел Забот На кратки заби се користи за да се олабави заврзана на косата.Густа заби се користи за чешлање очи, уши и нозе.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Pet Comb
Material:
Stainless steel
Optional Colors:
Blue, Gold, Black
Size:
Approx. 20 x 4.5cm / 7.9 x 1.8inch
Weight:
Approx. 66g
Package list:
1 * Pet Comb :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат