.

.

New
NBHFR 10Pcs Шарени Шминка Четки Поставите Кристал Конусна Матирано Руменило Четка Eyeliner Фондацијата Фан Лице Око Сочинуваат Четки (Боја : A)

NBHFR 10Pcs Шарени Шминка Четки Поставите Кристал Конусна Матирано Руменило Четка Eyeliner Фондацијата Фан

DEN 1363.20

Количина на стоки
Достапно

Материјал : висок квалитет на влакно на косата, најлон материјал, мека синтетички.природна боја, единствен изглед.Удобен display/стојат држи сè во ред и се на дофат.Професионален квалитет на четка сет кој вклучува сите основи треба за секојдневните апликации.Совршен за професионални или лични употреба.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат