.

.

New
BDRWXZ Шминка Четка Дијамант Шминка Четки Поставите Козметички Четка за Руменило во Прав Фондацијата Четка Сенката за Очи Усна Веѓа Шминка Комплет Четки

BDRWXZ Шминка Четка Дијамант Шминка Четки Поставите Козметички Четка за Руменило во Прав Фондацијата Четка

DEN 1773.60

Количина на стоки
Достапно

Идеален за contouring, спојувањето, засенчување и истакнување.Оваа мода и удобен Шминка Четка која ќе ви даде беспрекорно лице апликација.Преносни и погодно за секојдневна шминка.Идеја За Подарок, Исклучителен квалитет, убави подароци за родендени, свадби, Мајката Ден, Денот на Вљубените и други празници.Најдобро за почетници, така и професионална шминка уметник за секојдневна употреба.Четка Материјал : Nylon Size : Шминка Brushes Used Со : Множества &Kits Handle Материјал : Plastic Item Тип : Шминка Четка.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат