.

.

New
Кокосови Влакна Браун Кујна Чистење Со Четка Природни Coir Четка Не-Стап Skillet Четка Сад За Перење Шише Почиста Тенџере Четка Пргав

Кокосови Влакна Браун Кујна Чистење Со Четка Природни Coir Четка Не-Стап Skillet Четка Сад За Перење Шише Почиста

DEN 211.68

Количина на стоки
Достапно

3.Функција : Eco Friendly. 2.Материјал : Дрвени. 5.Големина : 23.5 cm. 4.Влакната материјал : кокосови влакна.Кокосови Влакна Браун Кујна Чистење со Четка Природни Coir Четка Не-стап Skillet Четка Сад за Перење Шише Почиста Тенџере Четка Пргав.Тоа е полесно да се чисти.nonslip рачка, дршката е, исто така, виси, не заземаат простор.Пакет содржина : 1 x Brush Package Including1.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат