.

.

New
Порше Дизајни P8801 +1.00 Читање Очила Б Црвена Рамка Јасно Леќи Големина 48-20-150

Порше Дизајни P8801 +1.00 Читање Очила Б Црвена Рамка Јасно Леќи Големина 48-20-150

DEN 4310.40

Количина на стоки
Достапно

Метална рамка.Поликарбонат леќа.Поларизирана.Леќа ширина : 55 милиметри.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик - Пластика.тип : Полу-rimless.мост : Седло.носител : Мажите.Бренд Порше Дизајн е секогаш остана верен на неговата оригинална филозофија—дури и додека доживува значителен раст во последниве years.By нагласувајќи иновации, оригиналност, квалитет и вредност Порше Дизајн има префинет својата визија за да заработите во светот признавање.Современите оптички дизајн, сигурен изработка, извонредна гаранција, и се чувствувате грижа на клиентите како дефинира Порше Дизајн.Порше Дизајн го направи искачување од скромни почетоци на својата сегашна позиција : светски лидер во прифатлива луксузни eyewear.Порше Дизајн користи state-of-the-art материјали за занает нивниот потпис eyewear рамки : премиум целулоза ацетат, ултра-лесен титан, и боја, богата со нерѓосувачки челик.Порше Дизајн наочари вклучуваат демо леќи со Бренд лого гравирани во објективот.Овие демо објективи се наменети да го имитираат реално се погледне на рецепт eyewear е можно поблиску до традиционалните l рецепт леќа.Демо леќи не може да се носи едноставно како модна изјава.По приемот на рамката, тие мора да се заменат со вистински леќи од страна на локалните оптички продавница без оглед на рецепт сила дури и за добра визија.Од најраните дизајн разговори, софистицирани eyewear брендови како што се Порше Дизајн развива иновативни дизајни, кои функција слоеви на длабочина преку најдобрите материјали во оптички.Оваа заложба за изработка испорачува неспоредлив квалитет и безвременски стил кој се трансформира очила од чиста функција на посакувана парчиња.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат