.

.

New
SHYPT Водоотпорен Миленичиња Куче Чевли Рефлексивни Куче Чизми за Спорт Планина погоден за носене ПВЦ Ѓон Чевли за Мали Средни Големи Куче Мачки домашни Миленици

SHYPT Водоотпорен Миленичиња Куче Чевли Рефлексивни Куче Чизми за Спорт Планина погоден за носене ПВЦ Ѓон Чевли

DEN 4529.76

Количина на стоки
Достапно

Материјали : Водоотпорен гумен ѓон, со висок квалитет топли ткаенини, носат-отпорни, нечистотија-отпорен и издржлив.Тоа може да се спречи кучиња нозе да бидат замрзнати во ладно време, и тоа исто така може да се избегне кучиња шепи се scalded со топла тротоарот во жешките летни.Прилагодливи и рефлексивни : Лесно да се стави за вклучување / исклучување.На врвот на куче чевли содржи растеглив материјал, што го прави лесен за кучиња да се стави на и полетување куче чевли.Прилагодливи и рефлексивни ремени може да се спречи куче чевли од испаѓање куче шепи и, исто така, направи вашето куче побезбедни во текот на ноќта.Солиден не се лизга единствена : не се лизга, трајни и водоотпорен куче чизми обезбеди добра стабилност и влечење, ефикасно среден/големи кучиња од лизгање.Единствена е направен на здрав и ткаенина, која ги одделува кучето е шепа од тврдо дрво на подот и топла тротоарот.Ефикасно да се заштити кучето е шепи од дожд, камења, топла земјата, снег и мраз.Овие куче чевли се погодни за надворешна спортот, а исто така се погодни за заштита на мебел во затворен простор.Водоотпорен и удобно : Овие куче booties може да се чува куче нозе суви и чисти, и водоотпорен единствена чува куче шепи удобно и топло во дождливите денови, па вие не треба да се исчисти/сува кучето е шепи.Овие куче чевли се лесно да се чисти и лесно да се користи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат