.

.

New
Комерцијални Зеленчук Овошје Хеликоптер - француски Фрај Машина со 3-ножеви-1/2&1/4&3/8 - француски Фрај Машина Нерѓосувачки Челик Тешки Професионални Храна Dicer - Компир

Комерцијални Зеленчук Овошје Хеликоптер - француски Фрај Машина со 3-ножеви-1/2&1/4&3/8 - француски Фрај Машина

DEN 2637.60

Количина на стоки
Достапно

Комерцијални овошје и зеленчук хеликоптер Компир француски фрај машина е опремена со силен и висок квалитет на гума не се лизга нозе, кој овозможува поголема стабилност и сигурност во работењето процес, така што мулти-функционални зеленчук машина нема да се лизга лесно во работењето процес.Висок квалитет на бришачи На ножеви од Кромид Секачи се направени од алуминиум рамка и храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, трајни и лесни да се чистат.Можете брзо и рамномерно исечете овошје и зеленчук во 1/2, 1/4, 3/8 инчи во кратко време.Широк спектар на апликации Комерцијални зеленчук машина не е само погодна за бизнис, но исто така и за домаќинствата.Тоа може да се користи за намалување на сите видови на зеленчук и овошје, вклучувајќи ги и компири, краставици, кромид, бел пиперки, печурки, домати, салати или готвење целер и портокали, јаболка ,круша.Лесен за ракување Овој чип slicer е лесно да се работи.Го изберат правото големина на ножот, се стави на зеленчук директно на сечилото, повлечете надолу рачката на долга рака за да се добие намалување на зеленчук или овошје.На зеленчук машина е опремена со 3 ножеви од различни големини за да се исполнат сите видови за сечење потреби во секојдневниот живот.Ефикасното дизајн Мулти-функционални зеленчук и овошје хеликоптер машина Т-облик на притисок се справи со дизајн и остар нож дизајн, кој заштедува време и напор во работата и може да ги задоволи големите побарувачката за овошје и зеленчук, со што се штеди повеќе механизирана работно време.Комерцијални Зеленчук Овошје Хеликоптер.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат