.

.

New
Абсорбента Увеселителен парк За Пијалаци - 8 Pack Големи 4.3 Големина Керамички Жеден Камен Со Плута Назад за Да ги Собере Поголема Чаша, 2 COASTERS За Секој Дизајн Нема Носи

Абсорбента Увеселителен парк За Пијалаци - 8 Pack Големи 4.3 Големина Керамички Жеден Камен Со Плута Назад

DEN 2164.80

Количина на стоки
Достапно

ВРВЕН АПСОРБИРАЊЕ ДА се ЗАДРЖИ ВАШАТА СУВА МАСА Направена од Жеден Керамички Камен кој апсорбира влага ПОДОБРО од Песочник.ОСТАНЕТЕ СТАВИ т доверба во мене само затоа што јас го велам тоа, Видете Сами.Дали сте забележале дека постои еден мраз на сина увеселителен парк во овој реалниот живот фотографија?.Тоа е право!Можете да ги споделите со мраз се топи на неа без добивање на било која тече вода во текот на маса!Тоа е навистина ДЕКА абсорбента.Зошто?Нашите coasters се само оние што имаат голема бои, без потреба од жртвување на способност на апсорпција на течноста.Coasters од други видови може да изгледаат слично, но тие тешко се апсорбираат капе течност.Плута подлога е инсталиран на секој coasters, што значи.Вие не треба да се грижите за coasters гребење вашиот мебел површината.Тоа исто така значи дека тоа обезбедува доволно изолација за да се спречи марки на вашата маса дури и вашиот пијалоци се топли.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат