.

.

New
KSSMJZ 1PC Отворено Свирче Компас Термометар 3 во 1 Кампување Пешачење Додаток Мулти-Функционални Алатки за Преживување Најлон Вратот Јаже Компас

KSSMJZ 1PC Отворено Свирче Компас Термометар 3 во 1 Кампување Пешачење Додаток Мулти-Функционални Алатки за

DEN 1454.40

Количина на стоки
Достапно

3 во 1 мулти-функција за итни случаи свирче. 3 функција : свирче, термометар, компас.Издржлива пластика свирче и најлон вратот lanyard.Од една страна постои компас, а другата е целзиусови степени термометар.Тоа е многу погоден за кампување, качување, пешачење и патување. 3 во 1 мулти-функција за итни случаи whistle3 функција : свирче, термометар, compass Durable пластични свирче и најлон вратот lanyard On една страна има компас, а другата е целзиусови степени thermometer It е многу погодна за кампување, качување, пешачење и патување.Карактеристики : Материјал : Plastic Temperature опсег : -20-50 степени Celsius Whistle Димензии : 50 x 33mm/1.96 x 1.29 inch Neck Lanyard должина : околу. 40cm / прибл. 15.74 inch Whistle боја : Маслиново green Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Пакет се Вклучени : 1 x Compass Note : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат