.

.

New
Fscar ABS Автомобил Телефон Планината 360 Степен Ротација Табла Мобилен Телефон Држачот за Grand Cherokee 2014-2021(Б)

Fscar ABS Автомобил Телефон Планината 360 Степен Ротација Табла Мобилен Телефон Држачот за Grand Cherokee 2014-2021(Б)

DEN 671.76

Количина на стоки
Достапно

1.Fitment : Компатибилен Со Grand Cherokee. 2.Материјал : 100% Сосема Нов Високо-Квалитетна ABS Пластика. 3.Fscar Мобилен Телефон Носителот Направи Тоа Практично За Да Ги Чувате Вашиот Мобилен Телефон И Се Вози Повеќе Безбедно,И Да Се Обезбеди Повеќе Простор За Складирање. 4.Многу Лесно Да се Инсталира со самолепливи 3 M Лента. 5.Ние Обезбедуваме Квалитет На Производите Во Исто Време Да Се Обезбеди Најдобар Квалитет На Услугата,За Да Обезбеди Најдобра Услуга По Продажбата,Било Проблем За Објектот Или Инсталација,Ве Молиме Контактирајте Со Нас Прво,Ние Ќе Ги Обезбеди Решение За Вас Побрзо,Ви Благодариме.Опис : ▶ Модел : за Renegade. ▶ Функција : ★ Обезбедува висока класа и модни оркестарот стил за вашиот Dodge Полнач,промена на обичните ентериер дизајн на автомобилот и да додавате единствени бои. ★ Тоа може да ги покрие постојните гребнатини и да се спречи вашиот автомобил од нула и триење. ▶ Материјал : Направени од високо квалитетна ABS Пластика,материјал во голема заврши. ▶ Инсталација : Со двострано лепливи ленти,ве Молиме чистење на површината, топлина лента со фен за коса за подобро прилепување,и притиснете го за речиси 1 минута. ▶ Многу лесно да се отстрани : прелива алкохол во текот на платно и избрише со крпа, нема да го оштети оригиналниот автомобил. ▶ Пакет Вклучуваат : Fscar за Grand Cherokee Мобилен Телефон Држачот за Grand Cherokee 1pc.Забелешка : Ако ви се загрее лента со фен можете да го користите тенка риболов линија за да се намали преку омекнат лента.Потоа отстранете ја со лепак остатоци со лепак смена.Се работи бавно и внимателно.Внимание : ▶ ве Молиме проверете со вашиот Автомобил Модел пред поставување на својата цел. ▶ Секогаш се купи со доверба, ако не сте задоволни со оваа точка, ве молиме ги споделите со нас прво со испраќање на порака или e-mail.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви понудиме нашите најдобри услуги.Ние ќе понуди замена, или можете да го вратите тоа да се добие целосна наплата во 30 дена. ▶ Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да контактирате со нас, исто така.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат