.

.

New
Uxcell Замена DIN Rail Монтажа 8 Пина Реле Приклучок за Носител на

Uxcell Замена DIN Rail Монтажа 8 Пина Реле Приклучок за Носител на

DEN 90.96

Количина на стоки
Достапно

Реле Приклучок; Модел : DTF-08 A.Терминалот Број : 8; Монтажа Дупка Големина : 6. 6 x 4. 5mm/ 0. 25" x 0. 17"(L*W).Вкупната Големина (Прибл. ) : 6. 7 x 2. 2 x 3cm / 2. 6" x 0. 7" x 1. 2" (L * W *T); Главна Боја : Црна.Материјал : Тешко Пластика; Тежина : 30g.Пакет Содржина : 1 x Реле Штекер.Карактеристики 8 терминали, кои се користат за општа намена 8 pin реле.DIN rail монтажа тип, лесно да се инсталира за употреба.Одличен избор за замена на вашите стари или скршени еден.Реле Приклучок Само.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат