.

.

New
Кејт Лопата Carson Конвертибилна Crossbody Чанта

Кејт Лопата Carson Конвертибилна Crossbody Чанта

DEN 2335.20

Количина на стоки
Достапно

Кожа.Saffiano кожа со магнетни snap размавта затворање.Метал pinmount логото на предната размавта; екстериерот се лизга џеб.Внатрешни работи има две начин лопата жакард поставата со еден лизга џеб.Се користи како чанта со синџир со 6.5" капка; торба или crossbody носат со removeable, прилагодливи на рака со пад од околу 22".Приближните димензии : 6.87"h x 9.12"w x 2.56"г.Кејт Лопата Њујорк Carson Crossbody со многу простор за сите ваши essentials без големо.Се користи како една рачна ташна, торба или crossbody.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат