.

.

New
Нокти Педикир Алатка Cuticle Тласкач Смена Помине Почиста од не 'Рѓосувачки Челик 5.5 Убавина и Лична Нега МОЈОТ UTP-RR

Нокти Педикир Алатка Cuticle Тласкач Смена Помине Почиста од не 'Рѓосувачки Челик 5.5 Убавина и Лична Нега

DEN 2299.20

Количина на стоки
Достапно

5½ Инчи долго 100 проценти од не ' рѓосувачки челик наменета за безболно cuticle одржување.Нагло да го намали или scrape далеку мртвите cuticle на едниот крај.Криви рамен крајот совршено се турка кожата врати беспрекорно.Издржливи метал отпорен на абење и оцрни; лесно стерилизација.Дршката е текстура со не се лизга на зафат.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат