.

.

New
4-инчен Бела Тешки Д-Прстен Врзивно W/Џебовите на Двете Внатре Опфаќа, Врзивно Size 12 X 4 X 11.5, Вредност Пакет на 7

4-инчен Бела Тешки Д-Прстен Врзивно W/Џебовите на Двете Внатре Опфаќа, Врзивно Size 12 X 4 X 11.5, Вредност

DEN 592.80

Количина на стоки
Достапно

Четири 4-Инчен Д-прстен врзива, Бела.Назад монтирани Д-прстен метал со двојна отворање и затворање на предизвикувачи.Секоја врзивно има околу 400 листови, 2 внатре џебови продавница лабава листови.Вредноста пак на 7 трајни 4-Инчен Д-прстен Врзива. 4-Инчен Д-Прстен врзива за поднесување на канцелариски документи, лични документи дома, итн.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат