.

.

New
YHMX Заден Прозорец Камион Decal Налепница Тигар Автомобил Прозорец Графички Decal Цвет Перфорирани Винил Прозорец Назад Decal за Камион SUV Ван Пикап Налепница,58x18 инчен

YHMX Заден Прозорец Камион Decal Налепница Тигар Автомобил Прозорец Графички Decal Цвет Перфорирани Винил Прозорец

DEN 863.76

Количина на стоки
Достапно

❤ 4 Големини - 135*36 см (53*14 инчен), 147*46 cm (58*18 инчи), 165*56 cm (65*22 инчи), 168*74 см (66*29 инчи).На налепницата одговара за било автомобили, камион, комбе или камион. ❤ Зошто Ви Треба - Decals не само заштита на вашите автомобили боја од носат и солза, но се одличен начин за да ги прикријат и да се скрие постојните scuffs и гребнатини. ❤ Карактеристики - Водоотпорен, самолепливи и се отстранува.Не исчезнува.Внатре перспектива ефект.Креативни уникатен дизајн, изработка на вашиот автомобил надворешен изглед од обичните. ❤ Лесно да се Инсталира - Лесна инсталација и отстранување, само тргни на подлога, се применува и трим!Се намали decal околу рабовите на прозорецот со користење на остар нож или прецизност нож. ❤ Што Ќе ја Добиете - 1 x Автомобил Налепница.Ние имаме професионална по продажба на тимот.Ако имате било какви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да contatc нас.Тоа ќе трае само околу 10-15 дена да пристигнат. ❤ Заден Прозорец Decal За Автомобил, Пикап Камион SUV - ШТО го ЗАСЛУЖУВААТ ТОА!❤ Овој заден прозорец decal ви овозможува да ја прилагодите на задното стакло на возилото Во само неколку минути. (Големина и моделот може да се прилагоди)❤ Графика се видливо од надвор и види преку од внатре.❤ Производи usehigh-крај еколошки материјали, водоотпорен, сончање.Сите imagesare печатени користење на отворено врвен квалитет исчезнат доказ мастила, која им даде на овие долгорочен издржливост.❤ Ве молиме бидете сигурни да се измери вашиот прозорец пред да нарачате.❤ Пакет се Вклучени : 1x Автомобил Прозорец Налепница❤ Големина:135*36 см/53*14 инчен,147*46 cm/58*18 инчи,165*56 cm/65*22 инчи,168*74 см/66*29 инчи.❤ КОРИСТЕТЕ СОВЕТИ : 1. Чиста површина на било прашина или остатоци. (бидете сигурни дека површина е сува)2. Место decal надолу на рамна површина со лицето надолу и кора исклучување хартија поддршка *ВАЖНО* Избегнувајте да им се овозможи на decal се држи до својата self3. Повлечете малку се тесни и Лесно се држи на 4 краишта на decal до посакуваната локација (ова може да биде полесно со две лица)4. Користете крпа, кредитна картичка или стан одбор да се направи автомобил налепница smooth5. Се повлече на површината трансфер филм и да го Намали вишокот на материјал надвор по должината на работ на прозорецот за хумор.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат