.

.

New
Lenergy Кабинет Копчиња и Рачки Месечина Ноќ Аниме Девојка Вратата Фиока Повлече Справи со Мебел и Декорација на Кујната Кабинет Облекување Табела 4 Парчиња 1.38×1.10 ВО

Lenergy Кабинет Копчиња и Рачки Месечина Ноќ Аниме Девојка Вратата Фиока Повлече Справи со Мебел и Декорација

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

4 парчиња украсни се справува со : креативни дизајн, око-фаќање, како и подобрување на вашата домашна декорација.Овие мулти-функција копчиња може да биде инсталиран во вашата спална соба, дневна соба, кујна или купатило.Пластична рачка : црна справи со е пластика и многу мазна.Тоа не изгледа како евтини и кревка текстура на пластика.Напротив, ова knob која е надградена слој по слој е многу висока-крај практични.Кристално стакло : Неговата површина е кристално стакло, која ќе ви даде 3 D чувство.Големина : 3.5 × 2.8 CM / 1.38 × ВО 1.10.Право големина е погоден за повеќето мебел кабинети.Инструкции за инсталација : Само заостри завртки без никакви други операции.Употребата на вградени бакар јатчесто овошје е многу силна.На фиока копчиња кабинет се справи со црна пластика кристално стакло 3 D приказ knob е погодна за секој кабинет.Големина : 3.5 × 2.8 CM / 1.38 × ВО 1.10.Тежина : 110g.Додатоци : 4 копчиња, 4 навртки, 1 исклучителна пакување кутија, повеќе метал дихтунзи.Карактеристики : ❤црна справи со е направен од пластика и е многу мазни.Тоа не изгледа како евтини и кревка текстура на пластика.Напротив, ова knob после надградбата е многу висока-крај практични. ❤Површината на фиока knob е кристално стакло, која ќе ви даде 3 D чувство. ❤Оваа knob може да биде инсталиран во вашата спална соба, дневна соба, кујна, бања, тоа може да ја подобри вашата домашна декорација. ❤Кога инсталирање, само се стегне завртки без било друга операција.Употребата на вградени бакар јатчесто овошје е многу силна. ❤Ако не сте задоволни со купените knob, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме подготвени да ви обезбеди со најголем број на задоволително решение, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат