.

.

New
RUP Haria Природни Отстранување на Влакна во Прав (Mogra Мирис) за Underarms, Рака, Нозете & Бикини Линија Три во една Употреба за D-Тен на Кожата, Отстранување на Влакна, да ги От?

RUP Haria Природни Отстранување на Влакна во Прав (Mogra Мирис) за Underarms, Рака, Нозете & Бикини Линија

DEN 1276.80

Количина на стоки
Достапно

Природни и Органски решение за несаканите влакна.Ponnatharam е најдобро за отстранување на несаканите влакна во нашето тело.Совршена коса отстранување на производ, овој отстранување на влакна во прав е една од најефикасните и висок квалитет на отстранување на влакна производи кои немаат несакани ефекти и иритација на кожата.без иритација и болка.Ако сте некој кој е во потрага по идеален производ што може да ги преземе сите нервози надвор од вашата коса отстранување загриженост, тогаш ова е совршен ги собереш.Тоа е ефикасен и премиум квалитет во прав за отстранување на влакна што ги отстранува коса безбедно и нежно.Тоа ви овозможува да имате отстранување на влакна дома без горење на дупка во вашиот џеб.коса отстранување на прав отстранува дури и најмалите влакна од корени, без давање било каква болка.Тоа е производ што вреди да се инвестира во, тој ги отстранува коса безбедно и нежно.Haria Природни Отстранување на Влакна во Прав Е Трајно Решение за Отстранување на Несаканите Влакна Од вашето Тело.Оваа Прав Помага во Отстранување на Косата Без никаква Болка.Оваа прав помага во отстранување на Косата Нежно.Земете го ова во прав во сад според вашите употреба и потоа додадете неколку Млеко/капките вода и да се направи густа паста на тоа и се однесува на тој дел од вашето тело, од каде што сакате да ја отстраните вашата коса.Почекајте 2-3 минути и нека се исуши.Потоа исчистете ја со вода и ставете moisturising крем за тој дел.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат