.

.

New
Banjo M301G 3 EPDM Цела Заптивка со Rib-Замена на Делови

Banjo M301G 3 EPDM Цела Заптивка со Rib-Замена на Делови

DEN 1089.60

Количина на стоки
Достапно

Цела Прирабница и Врски-Фитинзи : 300 Серија Цела EPDM Заптивка Со Rib 360° ориентација.Лесно вклучување/Исклучување На цревото конекции.Фитинг притисок на 125 PSI на 70°F Позитивни заптивки.Брзо и лесно собранието.EPDM заптивка материјал.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат