.

.

New
25ml Додатен лабораторија Pipette Пумпа Додатен за Еднократна употреба Пластични и Стаклени Црвено Pipette Додатен

25ml Додатен лабораторија Pipette Пумпа Додатен за Еднократна употреба Пластични и Стаклени Црвено Pipette

DEN 348.00

Количина на стоки
Достапно

【ЛЕСНО РАКУВАЊЕ】 Лесно операција, овој Pipette Пумпа е лесно да се работи со една рака. 【Вртливиот РОТАЦИЈА】 Ротација на вртливиот црпи или укина течност со леснотија. 【БРЗА ПОДЕЛБА】 Со депресивна страна рачката на целата содржина може да се издаваат брзо. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】 Широк применливост, го Прифаќа стакло и пластика pipettes. 【ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ】 Pipette Пумпа за Pipettes до 25 ml, ви овозможи со една релаксирана и практично искуство.Карактеристики : Лесен операција, овој Pipette Пумпа е лесно да се работи со една рака Ротација на вртливиот црпи или укина течност со ease.By депресивна страна рачката на целата содржина може да се издаваат брзо.Широк применливост, го Прифаќа стакло и пластика pipettes.Pipette Пумпа за Pipettes до 25 ml Спецификација : Име : Pipette Пумпа Боја : црвена Опсег : 25ml Пакет листа : 1 x Pipette Пумпа 1 x прирачник.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат