.

.

New
Кампусот Слики NCAA Норфолк Државата Спартанците Унисекс Сребро Medallion Рамка Норфолк Државата 11w x 8.5 h Сребро Врежана Диплома Рамка Lithograph, Кафеава, Една Големина

Кампусот Слики NCAA Норфолк Државата Спартанците Унисекс Сребро Medallion Рамка Норфолк Државата 11w x 8.5

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

100% Други Влакна.Направен во САД.Оваа Рамка се вклопува во 11w x 8.5 h диплома.Ве молиме да не контактирате доколку ви треба различна големина.Официјално лиценцирани Колегиум производ.Го прави одличен подарок за секоја тековна дипломирани и алумни.Премиум Дрвени Калапи Рамка.Matboard и планината одбори се музеј-квалитет за да помогне да се зачува и заштити вашата диплома.Сатенски Махагони диплома рамка, Сребро врежана со Кампусот Слики lithograph.Сребро Medallion или Фолија печат со службен универзитетот знаци и влијаеше со Универзитетот името.Се што ви треба да го внесете вашиот документ и висат на рамката не е вклучена.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат