.

.

New
SHENYI Трајни Хардвер 1pc 1-12mm Волфрам Карбид CNC Мелничката Cutte Директно месо тело Крајот Мелници 4 Fute CNC Рутер Малку Мелничката Алатки Професионална Алатка (Големина : 12xD1

SHENYI Трајни Хардвер 1pc 1-12mm Волфрам Карбид CNC Мелничката Cutte Директно месо тело Крајот Мелници 4 Fute

DEN 676.80

Количина на стоки
Достапно

Индустриски научни материјали, хардвер алатки. 1. Употребата на нови ултра-парична казна парична казна волфрам челик бар мелење, висока цврстина и цврстина. 2. Користење на одлични нови сечилото облик, површина е мазна, не е лесно да пропадне, да се подобри ригидност на алатката, земајќи ги во предвид ригидност на алатката и чип отстранување на изведба, изработка на алатка за сечење и чип постабилна. 3. Круг се справи, chamfering, лесен за употреба, зголемување на стабилноста на претставата. 4. Тешко и носат-отпорни.Сите видови на хардвер алатки, секоја алатка има друга цел, повеќето луѓе ќе им овозможат на сет на хардвер алатки дома.Тоа е лесно да се носат и не можат да бидат ставени во багажникот на автомобилот или било погодно место да ги реши вашите итни потреби.Краток Опис : 1. Употребата на нови ултра-парична казна парична казна волфрам челик бар мелење, висока цврстина и цврстина.2. Користење на одлични нови сечилото облик, површина е мазна, не е лесно да пропадне, да се подобри ригидност на алатката, земајќи ги во предвид ригидност на алатката и чип отстранување на изведба, изработка на алатка за сечење и чип постабилна.3. Круг се справи, chamfering, лесен за употреба, зголемување на стабилноста на претставата.4. Тешко и носат-отпорни.5. Висока јакост и цврстина.6. Издржливи во употреба.Спецификација : Metrial : Волфрам Carbide Type : 4 Flute Карбид Крајот Мелница.

Карактеристики на стоката

Metrial:
Tungsten Carbide
Type:
4 Flute Carbide End Mill
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат