.

.

New
Skywin FMCB Слободни McBoot Картичка v1.966 за PS2 - Plug and Play PS2 Мемориска Картичка - 64 MB Мемориската Картичка PS2 Работи Игри во USB Диск или Тврд Диск

Skywin FMCB Слободни McBoot Картичка v1.966 за PS2 - Plug and Play PS2 Мемориска Картичка - 64 MB Мемориската

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

PLUG AND PLAY СЛОБОДНИ MCBOOT PS2 МЕМОРИСКА КАРТИЧКА - Без други инсталации потребни, Слободни Mc Boot работи штом ќе го приклучиш во вашиот конзола.Ви помага да играат игри на вашиот USB флеш диск или надворешен хард диск.ЗАШТЕДУВА ИГРИ И ПРОДАВНИЦИ ПОДАТОЦИ - PS2 Мемориската Картичка да ги снима датотеките и во играта креации.РАБОТИ СО ПОВЕЌЕТО PS2 МОДЕЛИ - Playstation 2 мемориската картичка работи со било масти и slimline PS2 конзоли (освен МОДЕЛ SCPH-9 XXXX со v230 bios-от). 64 MB СКЛАДИРАЊЕ - Мемориска картичка за PS2 со доволно простор за датотеките и игри.РЕТРО ИГРИ - Freemcboot мемориската картичка PS2 ви овозможува да играте класичен Playstation 2 игри.Дали сте ретро гејмер кој сака да го зголеми вашиот Playstation да игри искуство?На Skywin FMCB Слободни Mc Boot Картичка v1.966 за PS2 е голема и јасна уред за вас!Оваа Playstation 2 мемориската картичка веќе има Слободни Mc Boot дека е подготвен да се користи еднаш вклучен во вашата конзола.Се работи за било масти PS2 конзола, па дури и slimline конзоли покрај SCPH-9 XXXX.Слободен Mc Boot е softmod кој ви овозможува да го стартувате игри со користење на вашиот УСБ или надворешен хард диск преку програми како OPL (Отвори PS2 Loader).Ќе може да игра многу ретро игри и чувате многу документи со своите 64 MB складирање.На Skywin FMCB Слободни Mc Boot Картичка v1.966 за PS2 е дефинитивно одлична алатка за PS2 гејмерите.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат