.

.

New
Hytech Плус Deadpool Цртан филм Издание Тема Налепница за PS4 ПРО Конзола & 2 Контролори (Multicolor) (Design18)

Hytech Плус Deadpool Цртан филм Издание Тема Налепница за PS4 ПРО Конзола & 2 Контролори (Multicolor) (Design18)

DEN 840.00

Количина на стоки
Достапно

СУПЕР ЕДНОСТАВЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : едноставен за инсталација и отстранување, Одговара на PS4 Про совршено, кожата е создадена со користење на две состојки квалитет на материјалите и точност намалувања.па тоа се вклопува совршено на Play Station 4 Про Конзола и Контролори.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : Секој знае дека 3 M е светски лидер во премиум винил - тоа е причината зошто ние го користиме само 3 M винил.Така ќе можат да веруваат дека тоа е доволно добро за вашиот гејмерски конзола.СТИЛСКИ ДИЗАЈН И СИТЕ КОПЧИЊА УПОТРЕБЛИВИ : Доби Playstation 4 Про Конзола?Hytech Плус ви се опфатени.Сите Копчиња се употребливи совршено оваа посебна налепница на кожата е апсолутно мора сопствен производ за Playstation 4 Про сопственици!Направи вашата конзола повеќе посебни и уникатни со овој Hytech Плус Тема Кожата Налепница Покритие за Play Station 4 Про Конзола и Контролори.СПАСУВА ОД ГРЕБНАТИНИ & ПРАШИНА : Не само овие налепници се спаси конзола од гребнатини и прашина, тие се изненадувачки лесно да се инсталира и да ги отстраните.Тие ја напушти нема меурчиња, не исчезнат и да остават без остатоци.НАЈДОБРИТЕ ФОТО КВАЛИТЕТ на ПЕЧАТЕЊЕ : Ние ги користиме најдобрите Фото Квалитет на Печатење во 1200 DPI со еко-пријателски мастила.Тоа го прави нашето Конзола и Контролер Кожи Печатење Квалитет, Одличен & еко-пријателски, што резултира со најдолго за печатење живот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат