.

.

New
ЛЕТААТ МАЖИТЕ Одлично Изработка D40L55 Series1PCS Флексибилни Слива Менгеме Спојка D40 L55 Вратило Големина CNC Вилица Вратило Спојка/8/10/12/14/16/18/20/22mm Додатоци (Внатрешен Дијаме?

ЛЕТААТ МАЖИТЕ Одлично Изработка D40L55 Series1PCS Флексибилни Слива Менгеме Спојка D40 L55 Вратило Големина

DEN 681.60

Количина на стоки
Достапно

Широко се Користи Во Компресори,3d Принтер, Diy Роботи,cnc Машина, Stepper Мотори,итн.Опис. *Факултативниот внатрешна дупки се како што следува, и цената е единствен. *Ве молиме изберете соодветна внатрешна дупка што е потребно и оставете порака кога преземањето на цел.Идеален додатоци,100% Висок Квалитет и Бренд new.6*6/6*6.35/6*8/6*9.52/6*10/6*12/6*13/6*14/6*15/6*16/6*17/6*18/6*19/6*20/6*21/6*228*8/8*9/8*10/8*11/8*12/8*12.7/8*14/8*15/8*16/8*18/8*20/8*229*9/9/10/9/11/9/12/9*12.7/9/14/9*15/9*16/9*18/9*20/9*2210*10/10*11/10*12/10*12.7/10*14/10*15/10*16/10*18/10*20/10*2211*11/11*12/11*12.7/11*14/11*15/11*16/11*18/11*20/11*2212*12/12*12.7/12*14/12*15/12*16/12*18/12*20/12*2212.7*12.7/12.7*14/12.7*15/12.7*16/12.7*18/12.7*20/12.7*2214*14/14*15/14*16/14*18/14*20/14*2215*15/15*16/15*18/15*20/15*2216*16/16*18/16*20/16*2218*18/18*20/18*2220*20/20*2222*22.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат