.

.

New
Домаќинство Климатизација Deflector, Ѕид-Монтирани Анти-Директни Дува Ветрот Штит за Климатизација Спалната соба Ѕид-Планинска клима уред

Домаќинство Климатизација Deflector, Ѕид-Монтирани Анти-Директни Дува Ветрот Штит за Климатизација Спалната

DEN 9547.68

Количина на стоки
Достапно

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Карактеристики : Материјал : Еколошки PP пластика.Димензии : должина 80-104cm.Ширина 19cm.боја : Бела.Прилагодливи функција : Нашиот воздух лента може да биде слободен да ги промена за промена на правец на ветер на клима уредот, така што е погодна за сите сезони.Тоа е многу погодно да уживаат во кул и топол воздух во лето и зима.Анти-direct-ефективна шофершајбната може да се пренасочи на воздухот условено струење да се избегне непријатност, како што се главоболка, болка во коленото, итн.Лесно да се инсталира и сестраност : нема потреба да се стиска, воздух baffles се лесно да се соберат, вклучувајќи ги и сите потребни хардверски, не tools.На air-conditioning плоча може да се склоплива уред за складирање, и нема простор не се користи.Применливи простор : погоден за дневна соба, спална соба, канцеларија за климатизација на воздухот diffuser, отвори, итн.Особено погоден за деца, старци, болни, бремени жени.Air-conditioning ѕид - Избегнувајте директен контакт со ладен воздух и клима уред, како што се главоболка, болка во коленото, итн.Единствен внатрешна температура : отворена непријатно воздух за да се направи внатрешна температура униформа.Ефективната шофершајбната може да се пренасочи на воздухот условено струење за да се избегне непријатно директни дува.Прилагодливи функција : Нашиот воздух лента може да биде слободен да ги промена за промена на правец на ветер на клима уредот, така што е погодна за сите сезони.Тоа е многу погодно да уживаат во кул и топол воздух во лето и зима.Лесно да се инсталира и сестраност : нема потреба да се стиска, воздух baffles се лесно да се соберат, вклучувајќи ги и сите потребни хардверски, не tools.На air-conditioning плоча може да се склоплива уред за складирање, и нема простор не се користи.Применливи простор : погоден за дневна соба, спална соба, канцеларија за климатизација на воздухот diffuser, отвори, итн.Особено погоден за деца, старци, болни, бремени womenspecification Material : Еколошки PP plastic Size : должина 80-104cm.Ширина 19cm Color : purple Serving со срцето, слушање со срцето, како и комуникација со љубов се нашата услуга начело.Кога имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ние ќе ви послужи wholeheartedly.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат