.

.

New
ILLUMI AquaShield Екран Заштитник Компатибилен со Прстен Видео Врата на Ујп (2-Pack) Не-Меур со Висока Дефиниција Јасно Флексибилни TPU Филм

ILLUMI AquaShield Екран Заштитник Компатибилен со Прстен Видео Врата на Ујп (2-Pack) Не-Меур со Висока Дефиниција

DEN 116.40

Количина на стоки
Достапно

Водечка индустрија на i LLumi Shield Доживотна Гаранција!Доколку на вашиот ILLUMI Aqua Shield екран заштитник компатибилен со Прстен Видео Врата Про некогаш се носат, едноставно јавете ни се за да се расправаме-помалку замена.Воена одделение филм се користи во изработката ILLUMI Aqua Shield екран заштитници компатибилен со Прстен Видео Врата Про е дизајниран да издржи гребнатини, вдлабнатини, инциденти дека ќе наштети на вашиот уред.Тенка уште издржливи, ILLUMI Aqua Shield екран опфаќа обезбеди премиум раб до раб заштита без додавање на непотребни големо.УВ-отпорни слој го спречува yellowing обезбедување на вашиот екран останува кристално јасно за зајакнување на гледање задоволство за разлика од мат финиш и приватноста заштитници.Речиси Невидливи - ILLUMI Aqua Shield кристално јасна HD заштитници се мазна на допир и држете го вашиот уред целосно одговорно.Искуство frictionless swiping благодарение на стакло-како површината на ILLUMI Aqua Shield мулти-слоевит филм.Уникатен силикони и леплив слој обезбедува кавга и не-меур инсталација.На влажно-инсталирате процес се овозможува за измени во текот на инсталацијата за подобри резултати.ILLUMI Aqua Shield Ултра Јасно HD Екран Заштитник Компатибилен со Прстен Видео Врата Pro The револуционер и најефикасен начин да го одржувате вашиот омилен мобилен уред е заштитена со ILLUMI Aqua Shield премиум HD кристално јасен екран заштитник компатибилен со Прстен Видео Врата Про.Направена со користење на воено-одделение материјали, Aqua Shield заштитници се дизајнирани за да се задржи вашиот уред заштитени од rigors на секојдневниот живот.ILLUMI Aqua Shield заштитници се направени од еден единствен филм кој е најтешките во својата класа и карактеристики на само-лекување УВ-отпорни слој кој не само што го спречува yellowing но, исто така, е отпорен на гребнатини, вдлабнатини и гребнатинки.Тоа е како ако тоа не е дури и таму!Речиси невидливи - 99.9% Ултра Кристално Јасни.State-of-the-art процесот на производство резултати во прецизни заштитници.Најоддалечените заштитен слој нуди стакло-како се чувствувате додека го држите вашиот екран целосно заштитени.Влажни Инсталирате - Уникатен процесот на инсталација овозможува движење во текот на инсталацијата за најдобри резултати.Продолжување на Животот и да ја Задржат Вредноста на Вашата Device Military-одделение филм се користи е направен да издржи гребнатини, вдлабнатини и гребнатинки.Ја спречува прашината, валкано, и нечистотија од собирање на вашиот уред.Лекување УВ-отпорни слој го спречува yellowing и го задржува вашиот уред во приштина состојба.Доаѓа со индустријата-водечки Доживотна Гаранција што е сигурно да се плашиш отидат на натпреварот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат