.

.

New
BESPORTBLE Компјутерска Тастатура за Чистење со Четка Тројно Венецијански Слепи Почиста Перат Microfibre Ткаенина Duster за клима уред Ролетни (Зелена) Климатизација Додатоци

BESPORTBLE Компјутерска Тастатура за Чистење со Четка Тројно Венецијански Слепи Почиста Перат Microfibre Ткаенина

DEN 160.56

Количина на стоки
Достапно

Апликацијата прилики : Семејството, хотели, ресторани, кујни, хотели, банки и други високи места.Користи за : Чистење и бришење на ролетни, авто автомобил шевовите, очила итн.Воздухот Cinditioner Додатоци.Ултра-фини влакна ткаенина за чистење се добар чистење ефект и лесно да се мијат.Погоден за чистење на ножеви и клима прозорец слепи.Дршката е направен од Високо квалитетни PP материјал, кои се издржливи и долготрајни да ја користите.Description This објект е прозорец ролетни чистење со четка.Тоа е погоден за чистење на ножеви и клима прозорец слепи.Тоа го прави работа полесно.Тоа ви овозможува да се чисти места, кои што обично се најде тоа тешко да се постигне со многу помалку напор и не ќе биде со оштетување.Мора да се за домаќинствата.Карактеристики - Боја : Зелена.- Материјал : Пластични и microfibre.- Се справи со големина : 21cm(Должина); 2,2 см(Ширина).¢ ¢ Покрие големина : 8.5-10.5 см(Должина); 3.5 см(Ширина).- Ултра-фини влакна ткаенина за чистење се добар чистење ефект и лесно да се мијат.- Дршката е направен од Високо квалитетни PP материјал, кои се издржливи и долготрајни да ја користите.- Користи за : Чистење и бришење на ролетни, авто автомобил шевовите, очила итн. Апликацијата прилики : Семејството, хотели, ресторани, кујни, хотели, банки и други високи места.- Погоден за чистење на ножеви и клима прозорец слепи.Пакет Including1 x window слепи за чистење со четка.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат