.

.

New
YDSHOLL 8мм месо тело Мелење Машина Покрена Панел V Заеднички Рутер Битови Прст Заеднички Лепак Мелница Алатки за Дрво Tenon Конус Дограма Секачи (Боја : 8x24mm)

YDSHOLL 8мм месо тело Мелење Машина Покрена Панел V Заеднички Рутер Битови Прст Заеднички Лепак Мелница Алатки

DEN 832.32

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛ : Високо квалитетен материјал, висока цврстина, добра отпорност на абење и трајност.Екстра голем простор на чип отстранување тоа го прави обработка процесот повеќе се зборува и ефикасно, за да се добие висока прецизни и сјај производи.Совршен за CNC податоци машина, фреза, вежба машина за мелење бакар, алуминиум, алатка челик, леано железо и директно обработка или парична казна processe на термичка обработка мувла.Совршен подарок и неопходни за DIY ентузијасти и метал работници.Лесен за употреба, тоа ќе го направат вашиот живот полесно.Имаме фантастичен спектар на основни алатки за вашиот DIY барања.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат