.

.

New
Четири Тркала Rollator,Лесни Алуминиумски Rollator Вокер со Поместена Седиште Голем Капацитет за Складирање Торба Фиксна Подножјето на Возилото Прилагодливи Потпирач за

Четири Тркала Rollator,Лесни Алуминиумски Rollator Вокер со Поместена Седиште Голем Капацитет за Складирање

DEN 1233.60

Количина на стоки
Достапно

【Rollator Вокер опис на Производот】 : рамката е здрав и сигурен, корозија-отпорни, здрав, не е лесно да се деформирани и оштетени, а го зголемува работниот век на количка.Мали димензии, мала тежина, лесно да се свитка, компактен и простор за заштеда на енергија. (Виткање транспорт, слободно време за шопинг, одмор и други функции се интегрираат). 【Тркала Вокер】 : висината на потпирач е прилагодлив во четири брзини, и хуманизирано дизајн може да се прилагоди според висината на корисникот, и работата е едноставна.Повлечете надолу на сопирачката, лесно да се поправи (се подигне кочница за да се забави, притиснете надолу за да ја заклучите автомобил), што патуваат повеќе погодно. 【Шопинг Количка】 : Голем капацитет за складирање кошница, голем капацитет, неограничена власт, лесно да патуваат.Лесно да се расклопување и чистење.Таа може да собере лични предмети и е силен и издржлив.Без разлика дали тоа е купување, одење помош или седиште одмор, ролери може да се реши тоа.Згусне педали да се направи повеќе опуштено за време на одмор. 【Стари лица скутер】 : Згусне и прошируваат тапациран седиште, свитлива и подвижен backrest поддршка, висината прилагодливи, хуманизирано дизајн, поудобно возење.Откако беше укината, таа има една мала големина и лесно можат да бидат сместени во багажникот на автомобилот.На стабилни нозе направи повеќе удобен кога се одмара. ● Поради разликата на субјективитетот и мерење метод, таму ќе биде 1%-3% грешка, но целата е да не се погодени.За повеќе детали, ве молиме погледнете на вистинскиот производ.Rollator Вокер Донесе погодност на луѓето живот во најголема мера.Без разлика дали сте одење во парк, шопинг во супермаркет или патување, тоа може да одговара на вашите потреби и лесно може да се здипли и се чуваат без преземањето на просторот.Тоа може да се реализира независно секојдневниот живот.информација за производот : ●Име : Rollator Вокер●Состав : Rollator Вокер*1●Материјал : Задебелена челични цевки●Тежина : 220 poundscolour : Црвена●Големина : Возило висина : 90-101 CMVehicle должина : 70 CMVehicle ширина : 58 CMSeat висина : 50 CMSeat ширина : 48 CMFront и задните тркала големина : 8inch Folding големина : 59*29*78 CMNet тежина : 8.6 kg Total пакување тежина : 10kg Tips : ●Соодветна за публиката : погоден за возрасни, стари лица, со посебни потреби и рехабилитација тренери.●Ролери вокер е многу погодна за шопинг низ куќата, одење и патување во паркот.Компактен дизајн, лесно да се свитка и продавница, е неопходен придружник во животот.●Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние гарантираме дека ќе одговори на вас како е можно поскоро и да ви даде задоволително решение.●Нашата продавница, исто така, има и други стилови на пешаци, можете да изберете во зависност од вашите преференции.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат