.

.

New
Hilman Ролки 6-тон капацитет Бул Dolly ролери со Цврсти-Дијамант врвот, Челични тркала (BRD-6S)

Hilman Ролки 6-тон капацитет Бул Dolly ролери со Цврсти-Дијамант врвот, Челични тркала (BRD-6S)

DEN 15703.92

Количина на стоки
Достапно

Капацитет : 6 Тон.Топ : Крути - Дијамант.Двигатели : Челик Синџир Двигатели.Бик Dolly Серија од Hilman е лесен, ефикасен начин за движење на тешки опрема.Нешто како голем сефови, chillers, кондензатори и машини може да се пресели безбедно и ефикасно. 1, 3 и 6 Тон Модели се достапни во Најлон и Полиуретан тркала, кои се дизајнирани за да не март бетон, или најголем дел од останатите катови.Челични тркала се на располагање, како и.Секој модел има turnable за лесно маневрирање.Заклучување овозможува на единици за да се користи како зглобот или цврсти dollies.На "дијамант" стил на врвот плоча обезбедува не се лизга површина, иако neoprene подлога треба да се користат во прилог.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат