.

.

New
Mobestech Божиќ Снег Фенер Запалени Снешко снежна топка Фенер LED Снешко Снег Watern Фенер Божиќ снежен човек Фенер за Божиќ Партија

Mobestech Божиќ Снег Фенер Запалени Снешко снежна топка Фенер LED Снешко Снег Watern Фенер Божиќ снежен човек

DEN 1029.60

Количина на стоки
Достапно

Батеријата Напојува : Ова снег фенер се напојува 3 x AG13 копчето батерии, само го вклучите и со фенер ќе светне.Осветлете ја Вашата Божиќ : Снешко снежна топка Фенер го одликува вашиот дом за претстојните Божиќ.Ротирачките светлина блеска создава Божиќ атмосфера.Божиќ снежен човек Сцена : снежна топка Фенер зрачи и блеска со вештачки снег вителот околу внатре, совршен за создавање на топла и пријатна атмосфера.Божиќ Маса Декорација : може да се стави оваа снежна топка фенер на биро, камин, полици, да ги красат куќата и да се направи повеќе Божиќ атмосфера.Божиќ Снег Светот Подарок : Овој Божиќ снег глобуси lantern е совршен како Божиќ подарок за пријателите, семејството.Опис Снешко снежна топка Фенер го одликува вашиот дом за претстојните Божиќ.Ротирачките светлина блеска создава Божиќ атмосфера.Карактеристики - Димензии : 15. 00 X5. 00 X5. 00cm/ 5. 89 X1. 97 X1. 97in.- Осветлете ја Вашата Божиќ : Снешко снежна топка Фенер го одликува вашиот дом за претстојните Божиќ.Ротирачките светлина блеска создава Божиќ атмосфера.- Божиќ снежен човек Сцена : снежна топка Фенер зрачи и блеска со вештачки снешко вителот околу внатре, совршен за создавање на топла и пријатна атмосфера.- Божиќ Маса Декорација : може да се стави оваа снежна топка фенер на биро, камин, полици, да ги красат куќата и да се направи повеќе Божиќ атмосфера.- Божиќ Снег Светот Подарок : Овој Божиќ снег глобуси lantern е совршен како Божиќ подарок за пријателите, семејството.- Големина : 15 X5 X5 CM.Пакет Вклучувајќи 1 x ноќ светлина.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат