.

.

New
ЧЕН кујна допрете Пристигнување Хром Месинг Чешми Бања Слив Миксер Допрете Една Рачка Водопад Torneira Топла И Ладна Славини

ЧЕН кујна допрете Пристигнување Хром Месинг Чешми Бања Слив Миксер Допрете Една Рачка Водопад Torneira Топла

DEN 1932.00

Количина на стоки
Достапно

♥ Нашите тапа може да заштедите до 30% на вода. ♥Филтерот bubbler на практична потоне тапа прилогот има вода-спасување ефект и во исто време ја прави проток на вода неспокојот.Прецизноста и издржливи керамички вентил гарантира мазна и издржливи поврзување на справи, и во исто време, нема истекување или капе во врската, така што ќе можат да го користат овој мијалник миксер тапа удобно на целата година. ♥Тоа им обезбеди здрава и еколошки живот.На допрете го не само што се чувствува солидна, но тоа е издржливи, сигурен,обезбедува трајност и долг живот. ♥Дизајнирани и произведени со комбинација на модерен стил и сигурен функција.Совршен за бања, Kitchenwashroom & cloakroom. ♥Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе го реши проблемот во рок од 24 часа.Тип : Слив Чешми Стил : Единствен Носител На Една Дупка Стил : Класичен Инсталација Тип : Дек Монтирани Топли И Ладна Вода : Да Тежина На Пакет : .

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат