.

.

New
ЧЕН Тапа Бања Тапа Месинг Плоштадот Стил Злато Заврши Мијалник Еден Лост Миксер Вода Допрете Мијалник Фитинг Чешми 10 години Гаранција

ЧЕН Тапа Бања Тапа Месинг Плоштадот Стил Злато Заврши Мијалник Еден Лост Миксер Вода Допрете Мијалник Фитинг

DEN 1118.40

Количина на стоки
Достапно

♥ Нашите тапа може да заштедите до 30% на вода. ♥Филтерот bubbler на практична потоне тапа прилогот има вода-спасување ефект и во исто време ја прави проток на вода неспокојот.Прецизноста и издржливи керамички вентил гарантира мазна и издржливи поврзување на справи, и во исто време, нема истекување или капе во врската, така што ќе можат да го користат овој мијалник миксер тапа удобно на целата година. ♥Тоа им обезбеди здрава и еколошки живот.На допрете го не само што се чувствува солидна, но тоа е издржливи, сигурен,обезбедува трајност и долг живот. ♥Дизајнирани и произведени со комбинација на модерен стил и сигурен функција.Совршен за бања, Kitchenwashroom & cloakroom. ♥Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе го реши проблемот во рок од 24 часа.Бренд Име : CHENType : Мијалник Чешми Површински Третман : Полиран Вентил Core Материјал : Керамички Завршна Површина : Месинг Стил : Современи Тапа Планината : Една Дупка Боја : Злато Гаранција : 10 Години На Користење : Бања Стил : Плоштадот Топла И Ладна Вода : Да Инсталација : Basin CHEN Нуди Сериозни На Внимателен Дизајниран Од Кујна И Бања Чешми, Showerheads, Додатоци, Бања За Безбедност На Производи И Садопери За Станбени И Комерцијални Апликации.Секој Производ Of CHEN Е Доставување На Најдобар Можен Комбинација На Значајни Иновации, Корисни Функции, И Трајна Вредност.Нашиот Успех Се Должи На Долгата, Продолжи Односи Со Нашите Клиенти.Без Разлика Дали Сте Шопинг Со Нас За Прв Пат Или Сте Ги Купиле Од Нас Многу Пати Пред Тоа, Нашата Цел Е Да Се Направи Вашата Шопинг Искуство Како Информативни И Лесно Како Е Можно.Вашата Удобност, Сигурност И Доверба И Се Наша Најголема Грижа.ЧЕН го Прави Вашиот Живот Посреќни!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат